Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb[et]corumosb.org.tr

bilgiedinme[et]corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum OSB

OSB'lerde Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı

OSB'lerde Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı 19.12.2023

OSBÜK tarafından Vodafone Business ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğinde "Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı" nın ikincisi gerçekleştirilecektir. Yıldız Teknik Üniversitesinin öğretim üyeleri tarafından hazırlanan program, dijital stratejinin oluşturulmasından yapay zeka uygulamalarına ve dijital pazarlamaya kadar geniş bir yelpazeyi kapsayacak şekilde tasarlanmış olup, uygulama örneklerinin de anlatılacağı ders içerikleri ile eğitime katılanlara sektörlerinde önemli faydalar sağlaması amaçlanmıştır.  Çevrimiçi düzenlenecek olan sertifikasyon programı ücretsiz olup, ekte yer alan eğitim tanıtım dokümanında belirtildiği üzere eğitim sonrasında kriterleri sağlayan katılımcılara sertifika verilecektir. Eğitim programlarında sınırlı kontenjan (her grup 300 kişi) bulunduğundan, programa kabuller başvuru sırasına göre yapılacaktır. Eğitim programları üç grup halinde düzenlenecek olup, ekte belirtilen tarihlerden uygun olana karşılık gelen başvuru formunun 8 Ocak 2024 Pazartesi gününe kadar doldurulması gerekmektedir.