Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb[et]corumosb.org.tr

bilgiedinme[et]corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum OSB

ÇOSİAD İstişare Toplantısı Çorum Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasında Düzenlendi

ÇOSİAD İstişare Toplantısı Çorum Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasında Düzenlendi 10.02.2022

Şubat ayı COSIAD istişare toplantısı, Çorum Belediyesi evsahipliğinde Halk Ekmek Fabrikasında düzenlendi. Toplantıya Çorum Valimiz Sayın Mustafa Çiftci, Belediye Başkanımız Dr.Halil İbrahim Aşgın, Çorum TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, COSIAD Başkanı Bülent Demirci, sanayici ve iş insanları ile kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda Çorum OSB Müdürü Özden Özgür Yalçın, son müteşebbis heyeti toplantısında alınan projeler hakkında bilgi verdi. Yalçın, OSB içerisinde GES yatırımı, kimyasal arıtma, yağmur hasadı, atıkların değerlendirmesi, nizamiyelerin düzenlenmesi, yeni idari bina ve sosyal tesisler, sokak hayvanlarına yönelik bakım destekleri, yeşil alanların su tasarruflu sulanması, peysaj ve rekreasyon çalışmaları,  yol güvenliği ve işaret düzenlemeleri, SCADA sisteminin kurulması  ile çok amaçlı arazöz alımı konularında bilgi verdi.

Projelerin değerlendirilmesinin ardından KOSGEB Müdürü Yusuf Yıldız, 31 Mart 2022 de bitecek KOSGEB istihdam desteği hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldız başvuru için KOSGEB Il Müdürlüğünden ve kurum sitesinden bilgi alınabileceğini belirtti. Görüş ve önerilerin ardından toplantı sona erdi.


Habere Ait Fotoğraf Galerisi