Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb[et]corumosb.org.tr

bilgiedinme[et]corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum Organize Sanayi Bölgesi

Su & Atık Su

Çorum OSB

Su & Atık Su

Kullanma Suyu, Bölgemize 8 Km. uzaklıktaki pompaj tesislerimizden  iki adet 100 Hp lik ve bir adet 125 Hp lik olmak üzere toplam üç adet pompa ile 2000- 2500 ve 1500  m3 lük su depolarımıza basılarak temin edilmekte ve Bölge içerisindeki hatlarla dağıtımı yapılmaktadır. Bölgemizde katılımcımızdan yeni gelecek kullanım suyu taleplerinin karşılanmasında uzun süreli herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Çorum OSB kullanma   suyu şebekesi işletme basıncı 10 atü’ dür. Boru çapları şebekede Ø 100 – Ø 300 mm arasında değişmektedir. Çorum OSB yi besleyen depo çıkışı ana hat Ø 400 mm çapındadır.

Temin edilen suya ait analizler ilgili kurumlardan alınmakta, Çorum OSB şebeke analizleri de sürekli olarak değişik noktalardan alınarak yapılmaktadır.

Su şebeke ve pompa istasyonunun işletilmesi bakım ve onarımı faturalarının tahakkuk ve tahsilatı Çorum OSB'ninkendi teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Su arızalarını kısa sürede onarmak için yeterli ekip ve ekipman parkına  sahiptir.

ATIK SU - YAĞMUR SUYU SİSTEMİ
Çorum OSB atık su ve yağmur suyu şebekeleri ayrık sistemde inşa edilmiş ve bu şekilde çalıştırılmaktadır. Katılımcı yürürlükteki deşarj kriterlerine göre atıksu değerlerini dizayn ederek deşarj izni almakta, bu belgeyi alan işletmelere Bölge Müdürlüğümüzce Bağlantı izin Belgesi Verilmektedir. Bölgemizin atık su ve yağmur suyu Çorum Belediyesi ile yapılan protokolle 7 Km. uzaklıktaki Belediye Atıksu Tesisine deşarj edilmektedir.

SU TALEP EDİLMESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
1- Su talep dilekçesi
2- Su Abone Sözleşmesinin imzalanması
3- Su Depozito bedelinin yatırılması


Görevli: Muhammed Emin SUR (İnşaat Mühendisi)
Görevli: Hüseyin DERTLİ (Yapı Denetim Teknikeri)

Tel: 0 364 254 90 29
E-Posta: emin.sur@corumosb.org.tr
E-Posta: huseyin.dertli@corumosb.org.tr