Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb[et]corumosb.org.tr

bilgiedinme[et]corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum Organize Sanayi Bölgesi

Bakım & Onarım

Çorum OSB

Bakım & Onarım

Çorum OSB de, genişlikleri 10,5 mt., 21 mt. olmak üzere toplam 21000 mt. uzunluğunda yol bulunmaktadır. Bölgemiz iç yolları, otoyol standardında olup, fiilen  20 yıldır kullanılmasına rağmen kalıcı bozulmalar gözlenmemiştir. Bu nedenle oluşan kısmi sorunların onarımı, bünyemizde oluşturulan ekipler tarafından sağlanmaktadır. Yollarında trafik akışını düzenlemek üzere, trafik levhaları, tretuarların bordürlerinde uygulanan soğuk yol çizgisi, tespit edilen yıpranmaya göre yenilenir. Kış koşullarında yapılan kar temizleme çalışmaları, ayrıca su, doğalgaz çalışmaları ve ağır trafik yükü nedeniyle oluşan bozulmalar, bahar aylarında tamamlanmakta, gerekli görülen durumlarda ise yenileme yapılmaktadır.

Yeşil Alanların bakım, ilaçlama ve budama işleri düzenli olarak yaptırılmaktadır. Gerekli hallerde kuruyan ağaçların yerine yeniden dikim yaptırılarak, eksik veya bozulan bölümler tamamlattırılmaktadır.

Bölgeye ulaşımın yönlendirilmesi için konulan levhalardan, eksiklikleri tespit edilenler derhal tamamlattırılmaktadır. Bölge yollarında bulunan yağmur suyu ızgaralarının, Parsel girişlerinde yer alan ızgaraların tam ve eksiksiz olmasına özen gösterilmekte, eksiklik halinde derhal tamamlattırılmaktadır.

Bölgemizde bulunan 13 adet Elektrik Dağıtım Merkezine, 3 adet su deposu Binasına ve içlerindeki ekipmanlara ait tüm bakım ve onarımlar, binaların durumları gözlenerek, gerekli zamanlarda yapılmaktadır.

Yönetim Merkezi ve Sosyal Tesislerinde ise; telefon santral sistemi, ısıtma-soğutma-havalandırma sistemleri, sıhhi tesisat, bina temizliği, vb. bakım işlemleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Görevli: Muhammed Emin SUR (İnşaat Mühendisi)
             Hüseyin DERTLİ (Yapı Denetim Teknikeri)
Tel: 0 364 254 9029-34
Faks: 0 364 2549026


Görevli: Erkan TAŞDELEN (İşçi)
Görevli: Necmettin BİLAN (İşçi)
Görevli: Emre ATEŞ (İşçi)
Görevli: Yunus TEMUR (İşçi)